files/banners/header131017155518.png
משתמש רשום?
banner   banner  
מוקד שרות והזמנות 1-800-245-245
20 הזמנות לחתונה מיוחדות


קבלו 20 רעיונות להזמנות חתונה מיוחדות שלא ניתן לשכוח!

הזמנות לחתונה נועדו לא רק להעביר את פרטי האירוע למוזמנים, הזמנות חתונה יוצרות רושם ראשוני נכון ומספקות טעימה קטנה מתוכנית הערב של אירוע החתונה שלכם.

הזמנות לחתונה מיוחדות הזמנות לחתונה מיוחדות הזמנות לחתונה מיוחדות הזמנות לחתונה מיוחדות

נהוג להתאים את סגנון העיצוב של הזמנות לחתונה לאופי האירוע. כך למשל, אם החלטתם להפיק חתונה בטבע, כדאי לעצב הזמנות חתונה בהתאם למאפייני האירוע. ענף ההזמנות מתרחב במהרה, וכל שנה מתווספים מאות עיצובים ייחודים להזמנות חתונה. הקדמה הטכנולוגית אפשרה להפיק הזמנות חתונה כמעט מכל חומר גלם: נייר, קרטון, עץ, בד, פלסטיק, זכוכית ועוד. ככל שההזמנה ייחודית יותר ותהליך הפקתה מורכב יותר, כך עלויות ייצור ההזמנה עולות.
הזמנות לחתונה מיוחדות משפיעות רבות על החלטתם של המוזמנים האם להגיע לאירוע שלכם. ככל שההזמנה תהיה יותר מיוחדת במינה ומקורית, כך סיכויי ההגעה של המוזמנים לאירוע שלכם עולה. אז אילו סוגים של הזמנות לחתונה לא ישאירו את המוזמנים שלכם אדישים למראה המיוחד שלהן?

1. הזמנה מגולגלת בתוך בקבוק – לפני מאות שנים שליחת מכתבים בתוך בקבוק נחשבה לאחת הדרכים החשובות ביותר להעברת מכתבים ומסרים. עם השנים הופיעו דרכים חלופיות יעילות, מהירות ובטוחות יותר, ואחסון מכתבים בתוך הבקבוק הפכה לדרך יצירתית וייחודית להצעות נישואין והזמנות מיוחדות לחתונה. הזמנה מגולגלת בתוך בקבוק מתאימה במיוחד לזוגות המארגנים חתונה אינטימית עם מעט מוזמנים אשר מעוניינים להרשים את המוזמנים שלהם בהזמה מקורית במיוחד.הזמנות לחתונה דיסק

2. הזמנת חתונה בצורת דיסק – אם חשבתם כי לא נותרו עיצובים שיכולים להפתיע אתכם, אז הנה עוד אחד. הזמנות חתונה עגולות שנראות בדיוק כמו דיסק שירים אמיתי, עלולות להטעות אפילו את המוזמנים שלכם במהות הפריט. יתרה מכך, כדי להקנות להזמנת חתונה בצורת דיסק מראה אמיתי לגמרי, תוכלו להפיק אריזת דיסק מותאמת להזמנה. אריזה להזמנה בצורת דיסק יכולה להיות שלמה עם קצה אחד פתוח, או נפתחת כשערים המזמנים את האורחים לאירוע הגדול.

3. הזמנה יוקרתית בקופסה מעוצבת
– נהוג לשלוח הזמנות לחתונה במעטפות, אך הרצון להיבדל משאר החתונות וההזמנות שלהן ולהיות יצירתיים וייחודיים, הכניסו רכיב חדש למעטפות מעוצבות המשמש כמעטפת הגנה על ההזמנה היוקרתית. הזמנת קופסאות מעוצבות להזמנות חתונה, הפך לטרנד לוהט בקרב אלו שמעוניינים להרשים את המוזמנים שלהם טרם האירוע. הזמנה בתוך קופסא משדרת למוזמן כי אירוע הקרב מלא בהפתעות, וזאת רק טעימה קטנה ממנו. המראה המיוחד והאלגנטי שמקנה הקופסה להזמנה לא תשאיר מקום לספקות והתלבטויות מצד המוזמן בקשר להגעתם לאירוע חתונה.הזמנות לחתונה בחיתוך לייזר

4. הזמנות לחתונה חרוטות בלייזר – טכנולוגית החריטה בלייזר פתחה בפנינו עולם שלם של הזמנות. חריטה בלייזר מציעה פתרונות עיצוב ייחודיים להזמנות חתונה שלא היו קיימים עד כה. הזמנות חרוטות בלייזר בעלות מראה אלגנטי ונקי. חריטה בלייזר מתבצעת על ידי מיכון טכנולוגי מתקדם המאפשר לבצע חריטה של פרטים קטנים ביותר בדיוק מרבי.

5. הזמנה לחתונה בצורת מגילה – אם ברצונכם להקנות להזמנת חתונה שלכם מראה עתיק יומין, תוכלו לעשות זאת על ידי הפקת הזמנה בצורת מגילה. תוכלו ללכת עד הסוף ולהפיק קופסה מעוטרת זהב או כל צבע אחר להזמנת חתונה. הקופסה נועדה לשמור על ההזמנה היוקרתית בפני נזקים סביבתיים ולהוסיף ערך נוסף למראה היוקרתי הכולל של ההזמנה. ניתן לשלוח את ההזמנה למוזמן בתוך הקופסה המעוצבת.

6. הזמנה לחתונה כחוברת – הזמנה המכילה מספר דפים מאפשרת לבני הזוג לספר אודותיהם בצורה רחבה ומפורטת יותר. ניתן לכתוב בתוך ההזמנה כיצד הכירו אחד את השני, איך נעשתה הצעת נישואין ומה התוכניות שלהם לעתיד. שילוב תמונות של בני הזוג בתוך ההזמנה יגדיל את חוויתם של המוזמנים בקריאת סיפורים רומנטיים של בני הזוג. את ההזמנה בצורת חוברת ניתן לכרוך בכריכה קשה או רכה. כריכה מעוצבת בצורה מקצועית תקנה להזמנתכם מראה יוקרתי וייחודי.

7. הזמנות לחתונה ככרטיס גירוד – רוצים להפעיל את המוזמנים בגילוי תאריך החתונה שלכם? ייצרו הזמנות לחתונה בסגנון כרטיס גירוד! גירוד ההזמנה לצורך גילוי מועד החתונה היא חוויה בלתי נשכחת ומרגשת במיוחד. תהיו בטוחים כי בעת גירוד ההזמנה, לא יישאר אף מוזמן ללא החיוך על הפנים.

8. הזמנה לחתונה מודפסת על בד – היום, אין כמעט חומר גלם ממנו לא ניתן לייצר הזמנות לחתונה. הזמנת חתונה מודפסת על בד בהחלט רעיון מבריק וייחודי להפקת הזמנות מיוחדות לחתונה. רוצים להפיק הזמנה שונה בתכלית? הזמנה מודפסת על בד הינו פתרון מעולה לדבר. כמובן יש לחשוב על דרכי מסירה של הזמנות מבד למוזמנים שלכם. את ההזמנה על מטפחת למשל, תוכלו לשלוח בקופסה קטנה למוזמנים שלכם.הזמנות לחתונה קומיקס

9. הזמנת קומיקס דיגיטלית לחתונה - הזמנת קומיקס מאוירת בעיצוב אישי על פי התמונות והסיפור שלכם. הזמנת קומיקס היא זווית ראיה אחרת על הסיפור האישי שלכם. עיצוב מקורי בשילוב אלמנטים הומוריסטיים.

10. הזמנות חתונה בתלת מימד – רשת האינטרנט עברה מהפכה אבולוציונית והשינויים שחלו בה השפיעו על תפיסת עולמם של האנשים. "העולם החדש" שנוצר יחד עם התפתחות טכנולוגית מהירה, ושינויים בתרבות הצריכה של האנשים, הביאו להופעתם של מוצרי ושירותי צריכה המחוברים ישירות לעולם הדיגיטלי. הזמנות חתונה בתלת מימד מתאימות במיוחד לאנשים בעלי אופי צעיר ובעלי זיקה חזקה לכל עולם הדיגיטלי ולמדיה בכלל. הזמנות חתונה בתלת מימד נשלחות יחד עם משקפי תלת מימד.הזמנות לחתונה רטרו

11. הזמנות חתונה מנייר ממוחזר בסגנון רטרו - נייר ממוחזר בעל גוון חום בהיר ועם מרקם מעט מחוספס, לכן מהווה חומר גלם מצוין להפקת הזמנות חתונה בסגנון רטרו. ניתן לשלב עיצובים בסגנון רטרו בתוך ההזמנה על מנת להגביר את האפקט.

12. הזמנות לחתונה נפתחות – הזמנות לחתונה נפתחות משמשות כטיזר המיועד לעורר תחושות סקרנות והפתעה בקרב המוזמנים. ניתן לשלב על שערי ההזמנה מסר אותו תרצו להעביר למוזמנים שלכם. הזמנות לחתונה נפתחות מודפסות על גבי סוגי נייר שונים, לפי בחירתו של הלקוח ותקציבו אותו הוא מעוניין להשקיע בהפקת הזמנות נפתחות לחתונה. השפע הקיים לעיצובים האפשריים להזמנות נפתחות, עלול לבלבל ולהקשות על הבחירה הנכונה של בעל השמחה. רעיון נחמד לעיצוב הזמנת חתונה נפתחת, הוא שילוב של תמונות חתן וכלה על שערי ההזמנה. כאשר ההזמנה נפתחת זה נראה כי הזוג המתחתן מזמין אתכם לחגוג איתם את האירוע.הזמנות לחתונה קופסה

13. הזמנות לחתונה בצורות גיאומטריות – ניתן לייצר הזמנות לחתונה כמעט בכל צורה גיאומטרית שתחשקו: הזמנות לחתונה בצורת קופסא, הזמנות חתונה בצורת מלבן, הזמנות עגולות לחתונה וכד`. לשיקולכם לייצר הזמנות מוכנות בצורות שונות או הזמנות להרכבה על ידי המוזמן. יש שסוברים כי הזמנות המערבות את המוזמנים בהשלמתם, אפקטיביות יותר ומעודדות אנשים להגיע לאירוע שלכם.

14. הזמנות לחתונה בצירוף פריטים – אם החלטתם כי זהו הסוג של ההזמנות אותן תרצו לחלק לקריאת החתונה שלכם, חשבו על פריט ייחודי שישמח וירגש את האורח שלכם ברגע קבלתו. ניתן לצרף להזמנה בלון או שוקולד למשל. אם מצרפים בלון, המוזמנים שלכם יצטרכו לנפחו בעת הגעתם לאירוע. תוכלו להדפיס על בלון פרטים אישיים שלכם ומועד החתונה. שוקולד שמצורף להזמנה יעורר תחושת מתיקות ואושר בקרב המוזמנים שלכם. שימו לב, כי טיב השוקולד משקף את איכות החתונה, לכן הקפידו במקרה זה לצרף שוקולד משובח.

15. הזמנות חתונה בצורת איגרת – איגרת, זהו סוג של מכתב המעביר מסר מסוים בתוך המעטפה לנמנעו. איגרת בד"כ מכילה מספר שורות לכתיבת המסר ומקום להדבקת הבול. אין ספק כי הזמנת חתונה בצורת איגרת בעלת עיצוב ייחודי ומרתק.

16. הזמנת חתונה בסגנון מעטפה – הזמנה כזו חוסכת עלויות בייצור הזמנת חתונה נפרדת. מעטפה כהזמנת חתונה, בהחלט חשיבה מחוץ לקופסה. ברגע שמוזמן מקבל את המעטפה, כל מה שעליו לעשות, זה לפרק את המעטפה ולקבל מזה הזמנה בפני עצמה. הזמנה בסגנון מעטפה הולכת להפתיע את האורחים שלכם ובגדול.

17. הזמנות לחתונה מאוירות – הזמנות מאוירת לחתונה בסגנון מתוק וצבעים ססגוניים. הזמנה מאוירת רומזת על השמחה והחגיגה הגדולה שהולכת להיות באירוע חתונה שלכם. הזמנות מאוירות יכולות לכלול איור שלכם או של חיות מחמד שלכם, בצבעים המועדפים עליכם, בכל גודל שתחשקו ובכל צורה שתרצו לעצב. ניתן אפילו לשלב משפטים או פסקאות מהשירים האהובים עליכם. הזמנות לחתונה מאוירות הן בעצם ההשתקפות הנהדרת של הזוגיות שלכם.

18. הזמנה לחתונה בסגנון מסגרת לתמונה - ניתן להפיק הזמנות לחתונה במסגרת מגנט מעוצבת. תוכלו לעצב מסגרת מגנטית כרצונכם: להוסיף איורים, לשלב תמונות אישיות בתוך המסגרת, לשלב ציטוט מתוך השיר האהוב עליכם ועוד. הזמנת חתונה בתוך מסגרת מגנטית הינה הזמנה ייחודית ומרהיבה במינה. בתום האירוע, המוזמנים שלכם יוכלו לשלב בתוך המסגרת את תמונתם האישית מהאירוע, ובכך כל פעם להיזכר מחדש באווירה ובתחושה העילאית של אותו היום. תוכלו להפיק הזמנות חתונה בסגנון מסגרת לתמונה מחומרי גלם שונים: נייר, קרטון, מגנט ועוד.

19. הזמנה לחתונה מגנטית - בתקופה האחרונה ניתן לראות כי שילוב חומר מגנט בתוך עיצוב ההזמנות הופך להיות פופולארי מאי פעם בענף ההזמנות. אחד מיתרונותיו הבולטים של מגנט, הוא כי ניתן לתלותו על מקומות בולטים, ובכך להבטיח את האי החמצה, כמעט מוחלטת, מאירוע החתונה שלכם. בד"כ הזמנות מגנטיות לחתונה ימשיכו לתלות גם לאחר האירוע במקום כה נוח ובולט כמו מקרר או דלת הכניסה, אשר יציפו את המוזמן ברגעים היפים שחווה בחתונתכם.

20. הזמנה לחתונה בצורת מניפה – חושבים לקיים חתונה בטבע? על חוף הים? אין יותר מושלם מהזמנות לחתונה בצורת מניפה לחתונה המתקיימת בטבע. קודם כל הזמנת חתונה בצורת מניפה משדרת בבירור למוזמן כי סוג האירוע הקרב הולך להתקיים בשטח פתוח כמו חוף הים או יער. בנוסף, אין הזמנת חתונה יותר שימושית מזו, במיוחד אם האירוע שלכם הולך להתקיים בחודשי הקיץ החמים. הפקת חתונה בטבע, היא חתונה מיוחדת במינה, למרות שלא מתאימה לכל אחד: לא כולם שוחרי חופש וטבע ובעיקר בגלל שהפקת אירוע בטבע היא הפקה מאתגרת מאוד הדורשת הקפדה על הרבה פרטים קטנים. הזמנת חתונה בצורת מניפה תעשה את רוב העבודה עבורכם: תספר למוזמנים שלכם על סוג האירוע שהולך וקרב, תרמוז על מיקום האירוע, תשווק ותפרסם את האירוע שלכם כך שרוב המוזמנים יגיעו לחתונתכם.

הנכם מוזמנים להיכנס לקטלוג הדוגמאות להזמנות חתונה שלנו ולהתרשם משלל עיצובים.

הכנו עבורכם
מדריך הזמנות לחתונה מקיף ומקצועי, בו תמצאו כל הפרטים לגבי הפקת הזמנות.

רוצים לדעת כיצד לשדרג הזמנות לחתונה?
כנסו

*מאמר זה נכתב לצורך התרשמות מסוגי ההזמנות השונים בעולם. אם אהבתם סגנון הזמנות מסוים, התקשרו אלינו למספר 025608000 וודאו כי שירותי הייצור שלנו מספקים פתרון ייצור מלא להזמנת חתונה הספציפית.

*התמונות להמחשה בלבד   

מכון העתקות אור פורום דפוס וגרפיקה הזמנת חותמות כרטיסי ביקור
תנאי שימוש באתר הזמנות לחתונה הדפסת פלוטים והעתקות מאמרים וטיפים
יצירת קשר הזמנות לחתונה לדוגמה שמשונית מתנות לחגים ואירועים
מפה קטלוג מוצרים מתקני תצוגה הדפסה על קנבס
Типография ברכונים חותמות מודעות אבל


כל הזכויות שמורות לגרףאור ירושלים א.נ. העתקות בע”מ