files/banners/header131017155518.png
משתמש רשום?
banner   banner  
מוקד שרות והזמנות 1-800-245-245
מתנות לסוף שנה


מתנות לסוף שנה לגנים ובתי ספר

מחפשים רעיון למתנה ייחודית לסוף שנה לילד, מורה, מנהל או עובד?
רוצים להפתיע ולרגש עם מתנה מקורית? אנו נעזור לכם למצוא מתנה מושלמת לאירועי סוף שנה. אצלנו תוכלו למצוא מתנות מקוריות לכל אירוע, מתנות לימי הולדת, מתנות לראש השנה, מתנות לפסח ולשאר החגים ומועדים.

מתנות סוף שנה לגני ילדים מתנות סוף שנה לגני ילדים

נהוג להעניק מתנות לציון סוף שנה במקומות רבים: מוסדות חינוך, גני ילדים, בסוף שנה קלנדרית של החברה ועוד. אצלנו תוכלו להפיק מתנות סוף שנה מקוריות במחירים משתלמים במיוחד. גרףאור ירושלים דפוס דיגיטלי מאפשר ללקוחותיו להפיק מתנות סוף שנה בעיצוב אישי. בחירה בעיצוב גרפי רצוי ושילוב תמונות אישיות בתוך עיצוב המתנות, הופך מתנות סוף שנה לאישיות וייחודיות במיוחד.

מתנות סוף שנה לגני ילדים

ודאי תרצו לפנק את ילדכם במתנה מקורית לרגל סיום השנה בגן. אנו מציעים מבחר עצום של מתנות לסוף שנה לילדים.

 • סט מדבקות לבית הספר – תוכלו להפיק מדבקות בעיצוב אישי למחברות וספרים. ניתן לשלב תמונה אישית של הילד בתוך המדבקה. הוספת איורים צבעוניים תוסיף לססגוניות ומקוריות המדבקות. סט מדבקות מעוצבות לבית הספר בהחלט מתנה מקורית ושימושית מאוד לילדכם.

 • חותמת בעיצוב אישי לילדים – אנו מציעים חותמות מאוירת בשילוב תמונה אישית . חותמת אישית מתאימה כמתנה לסוף שנה לילדים ולמורים/ גננות. חותמת לילד עם גרפיקה או ציור האהוב עליו בשילוב טקסט. שלחו לנו תמונה ו/ או טקסט ואנו ניצור עבורכם מתנה מרהיבה לסוף שנה. חותמת בעיצוב אישי לילדים לשימושים רבים: לספרי לימוד, למחברות, לטפסים או לכל רעיון אחר שעולה בראשכם.

 • מערכת שעות אישית – בדרך כלל תחילת שנת הלימודים, אחרי תקופה ממושכת של חופש, אינה התחלה פשוטה לילדים. באמצעות מערכת שעות בעיצוב אישי תוכלו למקד את ילדכם בביצוע משימות שבועיות. שילוב תמונה אישית הופכת את המשימות לכיפיות ורצויות יותר לביצוע. פנקו את ילדכם בהענקת מערכת שעות לבית הספר בעיצוב אישי.

 • מוצרים מגנטיים – גרףאור ירושלים דפוס דיגיטלי מציע שלל אפשרויות למתנות סוף שנה עשויות מגנט. מסגרת מגנטית לתמונה היא מתנה מיוחדת במינה. תוכלו לשלב בתוך מסגרת מגנטית תמונה של ילדכם או תמונת מחזור של הגן ולתלות מסגרת מגנטית עם תמונה במקום בולט כגון מקרר. ניתן לייצר לוח שנה מגנטי שתמיד יהיה לראוות עיניכם או לוח עד מעוצב עם תמונה אישית כמתנה מושלמת לכל שנה. אצלנו תוכלו להדפיס לוחות עד גדולים ומרשימים המכילים את התמונות ואת התאריכים החשובים לכם ולמשפחתכם.

 • לוח ניקיון שבועי – לוח ניקיון שבועי של ילדכם מתאים בצורה מושלמת לתכנון מטלות היגיינה יומיות במשך שבוע. מומלץ לערב את ילדכם בעיצוב לוח השנה השבועי, זה יתרום לדרבון ומוטיבציה למשימות הניקין העתידיות.

 • תמונת מחזור של הגן - מתנות עם תמונות של הילדים הם המתנות המוצלחות והאהובות ביותר. תמונה קבוצתית הכוללת את כל הילדים בגן יחד עם הגננות, מהווה מזכרת ייחודית ומרגשת במיוחד של הווי הגן.

 • משחק סולמות ונחשים – תוכלו להפיק משחק סולמות ונחשים בשילוב תמונת מחזור של הגן. ניתן לצפות את המשחק בלמינציה להגברת חיזוק ועמידות. משחק סולמות ונחשים כמתנה משמחת לסוף שנה.

 • מד גובה – מתנה מרתקת לסוף השנה ומהווה מזכרת לשנים רבות. תוכלו לעצב מד גובה בשילוב תמונה אישית של הילד.

מתנות סוף שנה לבתי ספר

סט מדבקות בעיצוב אישי לבית הספר, מערכת שעות מעוצבת ולוח ניקיון שבועי הן רק חלק קטן משלל המתנות אותן אנו מציעים לרגל סוף שנת לימודים. גרףאור ירושלים מציעה מבחר עצום של מתנות לסוף שנה לבתי ספר ומסגרות לימוד אחרות.

 • יומן אישי - תוכלו לפנק את ילדכם ביומן אישי מהודר, הכולל תמונות אישיות, תמונות משפחתיות ותמונות של הדמויות המוערצות. אתם אלו שקובעים את עיצובו של היומן. תוכלו להוסיף משפטים וטקסטים על רקעים שונים, להדפיס יומן עם מספר עמודים שתקבעו, לשנות את גודלם ומיקומם של התמונות בעת תהליך העיצוב לפי רצונכם, להדגיש ולהבליט אלמנטים עיצוביים שונים, לעצב כריכת יומן לפי טעמכם ועוד. אין ספק כי יומן בעיצוב אישי הוא מתנת סוף שנה מרגשת ומרתקת במיוחד.

 • פולדרים לתעודות + תעודות - פולדר תעודה לסיום שנת הלימודים בשילוב תמונה אישית. ניתן להפיק פולדרים תעודה לגני ילדים ופולדרים תעודה לבתי ספר. אצלנו תוכלו להפיק גם תעודות לפולדרים. אנו מתמחים בהפקת פולדרים משלב עיצוב פולדרים ועד השלב של הדפסת פולדרים. יש לנו ניסיון של עשרות שנים בתחום העיצוב וההדפסה עם לקוחות עסקיים ופרטיים שקיבלו מוצר מוגמר איכותי ובמחירים המשתלמים לכל כיס. פולדרים לתעודות מתאימים לבתי ספר, תיכונים ומוסדות לימוד, כמו גם לגני ילדים. ניתן להשתמש בפולדרים לא רק לחלוקת תעודות מכובדת, אלה גם לחלוקת מזכרות ותמונות.

 • עט עם חריטה - חריטה על עט של שם או הקדשה, מתנה לסוף שנה שתמיד נשארת. תוכלו לחרוט שם של הילד או הקדשה אישית. ניתן לבצע חריטה על מוצרים נוספים לפי בקשתו של הלקוח.

 • קולאז` תמונות מעוצב – אוסף תמונות של הרגעים היפים מאירועי השנה במקום אחד. ניתן לסדר את תמונותיו של הילד לפי אירועים שחלפו וליצור סיפור חיים אמיתי. באמצעות הדפסת תמונות על קנבס ויצירת קולאז` תמונות, תוכלו להנציח את כל רגעי האושר של ילדכם מפרקי זמן שונים (טיולים, מסיבות, ימי הולדת, חגים, אירועים). קולאז` תמונות זוהי מתנה מושלמת ואישית לאנשים שאתם אוהבים.

 • אלבום תמונות מעוצב – אלבום תמונות בעיצוב אישי עם תמונה משולבת של הילד בתוכו. ניתן לשלב בתוך אלבום תמונות את לוגו הגן. על הכריכה ניתן להדפיס לבבות או איורים משמחים אחרים ולהדפיס את שם ילד. אלבום תמונות מעוצב הוא מתנה מושלמת לסוף שנה.

 • אותיות מעוצבות לקיר עם שם הילד – אותיות גדולות ומעוצבות לתלייה על הקיר בחדר הילדים הן מתנה משמחת לסוף שנה. אותיות מעוצבות כמתנה לסוף שנה מוסיפות המון חום וצבע לחדר ילדים. ניתן לייצר אותיות דקורטיביות לקישוט החדר עם כל כיתוב שתחשקו.


   

מכון העתקות אור פורום דפוס וגרפיקה הזמנת חותמות כרטיסי ביקור
תנאי שימוש באתר הזמנות לחתונה הדפסת פלוטים והעתקות מאמרים וטיפים
יצירת קשר הזמנות לחתונה לדוגמה שמשונית מתנות לחגים ואירועים
מפה קטלוג מוצרים מתקני תצוגה הדפסה על קנבס
Типография ברכונים חותמות מודעות אבל


כל הזכויות שמורות לגרףאור ירושלים א.נ. העתקות בע”מ