files/banners/header131017155518.png
משתמש רשום?
banner   banner  
מוקד שרות והזמנות 1-800-245-245
מדריך כרטיסי ביקור


מדריך כרטיסי ביקור: כיצד מפיקים נכון?כרטיסי ביקור

כרטיס ביקור הוא הפנים של החברה ויש לו תפקיד חשוב בעיצוב התדמית של החברה. לכרטיס ביקור יש יכולת ליצור רושם ראשוני נכון והוא תורם רבות לפרסום ושיווק של העסק.

כל איש עסקים שמכבד את עצמו וכל עסק רציני מחזיק בכרטיס ביקור. כרטיס ביקור מציג את הפרטים החיוניים של העסק ומספק ללקוח מגוון אפשרויות ליצירת קשר עם החברה לנוחיות הלקוח. כרטיס ביקור אשר מעוצב בצורה מקצועית וייחודית ומודפס כהלכה, יהווה כלי פרסומי ושיווקי יעיל לעסק.

כרטיס ביקור משמש להעברה מהירה ונוחה של פרטי החברה ומשמש מנהלים ונושאי תקפיד ייצוגי אחר. כרטיסי ביקור נמסרים בפגישות עסקיות, כנסים, תערוכות ועוד. עיצוב כרטיס ביקור בטיב טעם יעורר עניין וסקרנות בקרב הלקוחות, לכן רבים פועלים למען יצירת כרטיס ביקור מקורי ומעניין להתאמת תדמיתם ושאיפותיהם העסקיות של בעל הכרטיס. כדאי להשקיע מחשבות רבות וזמן להפקת כרטיסי ביקור בעיצוב מקורי והדפסה איכותית. במדריך כרטיסי ביקור זה נציג לכם מידע שימושי על תהליך הפקת כרטיסי ביקור לעסק וניתן טיפים שימושיים להפקת כרטיסים.

עיצוב כרטיסי ביקור

ניתן לעצב כרטיס ביקור בשתי דרכים עיקריות. עיצוב כרטיס ביקור אונליין חוסך בצורה משמעותית זמן ועלויות הייצור של כרטיסי הביקור. ניתן לעצב כרטיסי ביקור ב- 3 שלבים פשוטים בתוך מספר דקות בלבד. מעורבות מצומצמת יותר של כוח אדם בתהליכי ייצור של כרטיסי הביקור, היא הסיבה העיקרית להפחתה בעלויות הייצור של כרטיסי הביקור. מעצב כרטיס הביקור (בעל עסק) יכול לבחור בעיצוב גרפי המתאים ביותר לצרכיו העסקיות ולעצב כרטיס ביקור מקצועי ישר דרך האינטרנט. כרטיסי ביקור מודפסים בשיטה הדיגיטלית, לכן כבר יום למחרת הלקוח יוכל לקבל את הזמנתו ישר עד לבית.

דרך נוספת לעיצוב כרטיסי ביקור, היא על ידי מעצבת גרפית מקצועית. הפקת כרטיסי ביקור בעיצוב אישי מצריך זמן ארוך יותר להשגת העיצוב הסופי, והשקעת משאבים כלכליים גדולים יותר, אך בסוף מקבלים כרטיסי ביקור בעיצוב ייחודי ובלעדי רק לעסק שלכם.

גודל כרטיס הביקור

כדאי להדפיס כרטיסי ביקור בגודל סטנדרטי 9X5 ס"מ כדי שניתן להכניסם בקלות בתוך הארנק או תיק אחסון אחר. גודל כרטיס ביקור סטנדרטי הוא בגודל של כרטיס האשראי. כרטיסי ביקור קטנים מדי או גדולים עלולים ליצור קושי בשימושם ולהיזרק לפח, דבר שאינו רצוי ומביא לבזבוז משאבים כלכליים במקרה זה.

סוגי ניירות לכרטיסי ביקור

קיימים סוגי נייר שונים להדפסת כרטיסי ביקור. לא מעט בעלי עסקים, בייחוד אלו המעוניינים בבידול העסק שלהם, מדפיסים כרטיסי ביקור על חומרי גלם שונים, כגון: קרטון, פלסטיק פי. בי. סי, זכוכית, בד ועוד. אך הניירות המקובלים ביותר להדפסת כרטיסי ביקור , הם ניירות כרומו בעובי 250-300 גרם. ניתן להדפיס כרטיס ביקור על ניר כרומו בגימור מט או מבריק. איכות ההדפסה על נייר כרומו גבוהה ומתאימה במיוחד לכרטיסי ביקור עם תמונות או איורים.

אם ברצונכם להקנות לכרטיסי ביקור שלכם מראה טבעי, ניתן להדפיס על ניירות טקסטורה בעלי מרקם מחוספס ובגוון חום. חלק מניירות טקסטורה הם ניירות ממוחזרים, כך שמחד גיסא תוכלו להפיק כרטיסי ביקור מיוחדים לעסק, ומאידך גיסא לתרום לשמירה על איכות הסביבה.

גימורים לכרטיסי ביקור

ניתן לבצע סוגי גימורים שונים לכרטיס הביקור שלכם. אחד הגימורים הנפוצים הוא ציפוי בשכבת למינציה. על מנת להגן על כרטיס הביקור מפני מפגעים חיצוניים כמו שומנים או לחות, ניתן לצפות אותו בשכבת למינציה שאינה כרוכה בתוספת עלות גבוהה. בית הדפוס ישמח להמליץ על הגימור המושלם עבור כרטיס הביקור שלכם, ובכך להקנות מראה מקצועי יותר ואלגנטי.

שילוב ברקוד QR לכרטיס ביקור

שילוב ברקוד QR בתוך עיצוב כרטיס ביקור שלכם הופך ל דרך נפוצה להצגת המידע. המציאות היא כי לרובינו יש לפחות מכשיר סלולארי אחד, המאפשר את סריקת הבר קוד. כאשר הברקוד QR נסרק על ידי מכשיר סמארטפון או טאבלט, הגולש מועבר ישירות לקישור הרצוי. לעיתים משתמשים בשיטה הזו לכניסה ישירה לתוך אתר אינטרנט או בלוג, אחרים משתמשים להורדה חינמית של תוכנות או לרישום לניוזלטר. שילוב ברקוד QR הינה אחת השיטות היצירתיות בבידול כרטיס הביקור שלך מהמתחרים

הדפסת כרטיסי ביקור

כמות כרטיסי הביקור להדפסה נגזרת ישירות מתדירות השימוש שלכם בהם. אם מדובר בחברה גדולה אשר משתמשת רבות בכרטיסי ביקור בכנסים, תערוכות ומפגשים, כדאי להדפיס כמות כרטיסי הביקור שלא תפחת מ- 1000 יחידות, אולם אם מדובר בעסק קטן המחלק כרטיסי ביקור מעת לעת , הדפסת 500 כרטיסי ביקור היא הכמות המספקת בהחלט.

כדאי לוודא כי בית הדפוס בו החלטתם לקבל את שירותי הדפוס, מספק לכם כל המענה למבוקשכם וכי הוא מאובזר בטכנולוגיה מתקדמת וציוד חדשני. הדפסה איכותית תוך הקפדה על רמות גימור מושלמות, אפשרית באמצעות טכנולוגיה משוכללת. כאשר רמת איכות ההדפסה ירודה, גם השימוש שתעשו בכרטיסי הביקור יהיה מועט, וזה עלול לפגוע בפעילות העסקית שלכם.

אילו דברים כדאי לשלב בתוך כרטיס הביקור שלכם?

שם פרטי ושם משפחה/ שם החברה

חלק מהדברים שחובה לשלב הם השם הפרטי שלכם ושם משפחה. חשוב לשלב את הפרטים באופן ברור ופרופורציונאלי בתוך כרטיסי הביקור שלכם.

כתובת האינטרנט

כדי שאנשים יוכלו להתרשם מהשירות או המוצרים שחברתך מספקת חשוב לציין את כתובת האינטרנט על גבי כרטיס הביקור. רוב האנשים יבצעו חיפוש אחר אודות חברתכם ו/ או השירותים/ המוצרים שהיא מספקת. אתר העסק שלכם מכיל מידע חשוב עבור הלקוחות, לכן השתדלו לצין את כתובת אתר האינטרנט שלכם על גבי כרטיסי הביקור באופן ברור ומודגש.

לוגו החברה

לוגו החברה נוצר במטרה לסמל ולייצג את החברה. לוגו החברה הוא חלק בלתי נפרד ממהות החברה ושאיפותיה, לכן חשוב מאוד לשלב את לוגו החברה במקום בולט ונראה היטב לעיני הלקוחות. לוגו החברה גורם ללקוחות להזדהות עמה הן ברמה האישית והן ברמה הציבורית.

רשתות חברתיות

כדאי לציין הכתובות של רשתות חברתיות על גבי כרטיס הביקור. רשתות חברתיות הן מקור חשוב נוסף להספקת המידע אודות חברתכם ומוצרי/ שירותי החברה. עזרו ללקוחות הפוטנציאליים למצוא אתכם ברשתות החברתיות (טוויטר, גוגל פלוס, פייסבוק, לינקדאין) על ידי ציון פרטים רלוונטיים על כרטיס הביקור שלכם.

דואר אלקטרוני

ציינו את הדואר האלקטרוני שלכם בתוך כרטיס הביקור. אימייל, עדיין הדרך הנפוצה והמקובלת להתקשרות ושיתופי פעולה.

תפקיד

במידה וכרטיס הביקור הוא כרטיס המיצג אדם פרטי, רשמו את תפקידו בשורה השנייה מתחת לשם בעל כרטיס הביקור. מומלץ לרשום את התפקיד בצורה ברורה ומובנת כדי למנוע ערפול מיותר מצד הלקוח בהבנת התפקיד ותחום עיסוקו.

מספר טלפון

פרטי ההתקשרות ישירים אינם תמיד מופיעים בכרטיס הביקור. אם בחרת לציין את הטלפון הישיר שלך וודא כי רשמת אותו במקום בולט בכרטיס הביקור. תוכל לבחור גם לא לציין את המספר הפרטי שלך, אך כדאי בכל זאת להשאיר מקום פנוי על גב כרטיס הביקור שלך למקרה בו תצטרך להתחלק עם המספר הישיר שלך. כדאי לציין מספר טלפון קווי ולציין את שלוחה במידה וקיימת. חשוב להוסיף לפני מספר הטלפון את קידומת החיוג לארץ ולאחריה את אזור החיוג.

מספר פקס

פקס מאפשר העברת מסמכים או חתימה על מסמכים, לכן קיימת חשובות גדולה להוספת מספר הפקס בכרטיס הביקור.

כתובת

חשוב לציין כתובת פיזית של החברה בכרטיס הביקור. כתובת פיזית מעידה על קיום החברה ודרך נוספת ליצירת קשר עם החברה (באמצעות שליחת דואר).

תמונה של העסק

שילוב תמונתך בכרטיס הביקור שלך יעלה את הסיכוי לזכור אותך טוב יותר בתערוכה או פגישה הבאה. יתרה מכך, הדפסת כרטיסי ביקור עם תמונת העסק מהווה דרך יעילה למיתוג ובידול החברה מהמתחרים שלך.


לא משנה כמה פרטים יכלול כרטיס הביקור שלך, במידה ואינך תייצג את עצמך כשורה ולא תציע את כרטיס הביקור שלך לאחרים, הדרך ליצירת קשרים עסקיים תהיה ארוכה וקשה יותר. הצג את עצמך, ספר במה חברתך עוסקת והציע כרטיס ביקור שישלב את כל המידע הנדרש שיקדם את חברתך.

אחרי שתקראו במדריך כרטיסי ביקור זה תדעו כיצד מפיקים נכון כרטיסי ביקור איכותיים, מקצועיים ואפקטיביים.   

מכון העתקות אור פורום דפוס וגרפיקה הזמנת חותמות כרטיסי ביקור
תנאי שימוש באתר הזמנות לחתונה הדפסת פלוטים והעתקות מאמרים וטיפים
יצירת קשר הזמנות לחתונה לדוגמה שמשונית מתנות לחגים ואירועים
מפה קטלוג מוצרים מתקני תצוגה הדפסה על קנבס
Типография ברכונים חותמות מודעות אבל


כל הזכויות שמורות לגרףאור ירושלים א.נ. העתקות בע”מ