files/banners/header131017155518.png
משתמש רשום?
banner   banner  
מוקד שרות והזמנות 1-800-245-245
כרטיסי ביקור


כרטיסי ביקור בירושלים, עיצוב כרטיס ביקור אונליין והדפסת כרטיסי ביקור
כרטיסי ביקור
לקבלת הצעת מחיר לכרטיסי ביקור
- לחץ כאן

במידה ויש לכם קובץ מוכן - לחץ כאן

כרטיסי ביקור הם מרכיב חשוב למיתוג העסק ובניית תדמית איכותית מול לקוח פוטנציאלי או שותף אפשרי לעסקים, לכן חשוב מאוד להתאים את עיצוב כרטיס הביקור לאופי המיוחד של המציג אותו. בית דפוס גרףאור ירושלים מציע ללקוחותיו מגוון רחב של כרטיסי ביקור מעוצבים בגדלים שונים, פונטים מיוחדים וגרפיקות המודפסים על גבי נייר כרומו מט 350 גרם מסוג בורגו, בהם ניתן לשלב טקסט, תמונה או לוגו על ידי ממשק לעיצוב כרטיסי ביקור אונליין, ב- 3 שלבים פשוטים בעלות נמוכה ובכל כמות רצויה.

עיצוב והדפסת כרטיסי ביקור ב- 3 שלבים פשוטים:

1. בחירת העיצוב המתאים והגודל של כרטיס הביקור.

2. הכנסת טקסט והטמעת לוגו ו/או תמונה בקובץ נפרד.

3. קביעת כמות כרטיסי ביקור להדפסה


עיצוב כרטיס ביקור

עיצוב כרטיס ביקור בקלות ובפשטות! כרטיס ביקור שלך הוא תעודת זהות של החברה והוא משמש ככלי באמצעותו אנשים יזכרו אותך ויתקשרו לעסק שלך בעתיד. אך אם כרטיס הביקור אינו מעוצב נכון, הפונטים לא ברורים או עיצוב כרטיס ביקור אינו נראה מקצועי, אבד הכלי. בבית דפוס גרףאור ירושלים אנו מסייעים לכם לעצב כרטיס ביקור באופן מקצועי, איכותי ומהיר. כל שעליכם לעשות הוא לבחור תבנית עיצוב מתוך מאגר רחב של עיצובים ומקצועות לבחירה, להכניס טקסט, לוגו או תמונה בקובץ נפרד, להוסיף למינציה ו/או לכה סלקטיבית דיגיטלית ליצירת מראה ויזואלי מגוון, להטמיע ברקוד QR במידת הצורך ולציין את הכמות הדרושה. באמצעות ממשק אינטרנטי מתקדם שלנו תוכלו ליצר ח י נ ם קוד QR ייחודי לחברה שלכם. שילוב קוד QR בתוך כרטיס ביקור מעוצב שלכם יגדילו את הערך שאתם מציעים ללקוחותיכם ויאפשרו לכם להציג פרטים רבים יותר. בעת הצורך ניתן לקבל ייעוץ של הצוות המקצועי של גרףאור ירושלים אודות עיצוב כרטיס הביקור. עיצוב כרטיס ביקור והדפסת כרטיסי ביקור ניתנים על סוגי נייר שונים לפי צרכי הלקוח. כרטיסי ביקור מעוצבים יודפסו וישלחו אליכם תוך יום עסקים אחד!


הדפסת כרטיסי ביקור

בבית דפוס גרףאור ירושלים אנו משתמשים במכונות דפוס המתקדמות והחדשניות בעולם: Xerox1000 ו- Duplo המפיקות עושר צבעים, חדות מרבית באיכות הגבוהה ביותר. ההדפסה נעשית על גבי חומרי הגלם הטובים ביותר, עם אפשרות להדפסה גם על נייר ממוחזר. אנו מתחייבים ללקוחותינו על דפוס מהיר, איכותי ובעלות נמוכה תוך עמידה בלוח זמנים עליו אנו מתחייבים מראש. הדפסת כרטיסי ביקור על שלושה סוגי נייר עיקריים (ניתן להפיק כרטיסי ביקור ממגוון חומרי גלם אחרים): נייר כרומו/ נייר טקסטורה/ נייר פנינה. חשוב לנו לתת מענה מדויק לצרכיו של כל לקוח בקשת רחבה של כל שירותי הדפוס הקיימים והכול תחת קורת גג אחת!

הדפסת כרטיסי ביקור באמצעות מכונות דפוס חדישות ומתקדמות להפקת כרטיסים איכותיים וכרטיסי ביקור מעוצבים לעסק שלכם. ניתן להדפיס את כרטיסי הביקור על סוגי נייר שונים לפי בקשתו וצרכיו של הלקוח. בדפוס "גרףאור ירושלים" ניתן ליצור כרטיסים מיוחדים לעסק. ניתן להדפיס את כרטיסי הביקור המיוחדים על ניירות שונים או להפיק כרטיסי ביקור מיוחדים מחומרי גלם אחרים. בבית דפוס "גרףאור ירושלים" תמצאו אנשי מקצוע שישמחו לייעץ לכם לגבי העיצוב והגימורים שיתאימו לתחום פעילות של העסק שלכם ולתקציב שלכם. לבחירתכם ניתן להדפיס כרטיסים לעסק עם תוספות נייר כגון: למינציה בגימור מט/ מברוק, לכה סלקטיבית, הדפסה על סוגי נייר שונים. אנו מספקים דפוס כרטיסי ביקור תוך יום עסקים אחד עם אפשרות שילוח לכל יעד מבוקש.


כרטיסי ביקור מעוצבים אונליין

באתר גרףאור ירושלים תמצאו עשרות דוגמאות של עיצובים של כרטיסי ביקור מעוצבים. כרטיס ביקור מעוצב עם גרפיקה מוכנה להדפסה. ניתן להוסיף / לשנות תוכן כרטיס ביקור מעוצב ואף לשדרג אותו על ידי הוספת אלמנטים עיצוביים נוספים כגון קוד QR או תמונה אישית. כרטיסי ביקור מעוצבים מחולקים לפי קטגוריות: מקצוע, תחומי עיסוק שונים וכן אנו מציעים כרטיסים בעיצובים כלליים עם רקעים שונים להתאמה אישית. אנו מציעים מגוון רחב של כרטיסי הביקור לבעלי מקצועות חופשיים, עסקים וענפים שונים. הדפסת כרטיסים מעוצבים באינטרנט לעסק באמצעות ממשק מקוון של גרףאור ירושלים בפשטות מכל בית או משרד.

למה כדאי להדפיס כרטיסי ביקור לעסק?

כרטיס ביקור הוא כלי מצוין למיתוג ופרסום העסק שלכם, לכן קיימת חשיבות גבוהה להכנת כרטיסי ביקור לכל עסק. ככל שכרטיס ביקור שלכם יהיה מעוצב גרפית נכון, הוא יהיה אטרקטיבי יותר ויעיל. כרטיס ביקור, הוא חלק משמעותי מאסטרטגית השיווק הכללית של העסק וכדאי להשקיע בעיצובו ובהדפסה איכותית. לא פעם, בית העסק התפרסם בזכות כרטיס ביקור בעיצוב מקורי. סיבה נוספת שמוסיפה לחשיבותו המכרעת של כרטיס הביקור, היא היכולת להעביר מידע חשוב לידיעת הלקוח. למרות שטח פנים קטן של הכרטיס, הוא מסוגל למסור ללקוח פרטים חיוניים על העסק כגון שם החברה, מספרי טלפון להתקשרות, כתובת אתר אינטרנט של החברה, דואר אלקטרוני ועוד. כאשר מקפידים על עיצוב נכון ומקצועי של הכרטיס ומדפיסים על ניירות איכותיים, התמורה שאתם מקבלים עבור הכרטיס היא ענקית ביחס להשקעה שלכם בהפקתו.

מה חשוב שיופיע על כרטיס הביקור

גודלו של כרטיס ביקור סטנדרטי עומד על 9X5 ס"מ. בהתייחס לגודלו הקומפקטי חשוב לברור בקפידה את התוכן שתרצו לשלב בו, את גודל הגופן, את רמת הפיזור של הפרטים בכרטיס וכו`. אם החלטתם להדפיס את כרטיסי הביקור עם תמונה, מומלץ לא לשלב יותר מדי פרטים בתוך הכרטיס, וזאת על מנת להימנע מהעמסת יתר של פרטים וקושי בקריאת הפרטים. נהוג לשלב בתוך כרטיסי ביקור את שם העסק או בעל העסק, פרטי התקשרות עם העסק, אתר אינטרנט (במידה וקיים), תחום עיסוק החברה או ציון הענף בו פועלת החברה, לוגו, דואר אלקטרוני וכתובת. הוספת כל חלקיק מידע אחר אינו חובה אלה אופציה להרחיב מידע על העסק, במידה ועיצוב הכרטיס מאפשר זאת. חשוב ליצור הלימה בצבעי הכרטיס כדי להבליט את הפרטים החשובים.

הדפסת כרטיסי ביקור עם למינציה

למינציה, היא שכבת מגן עשויה ניילון שנועדה להגן על תכנו של כרטיס הביקור לאורך זמן. הוספת למינציה לכרטיס יוצרת מראה יוקרתי יותר וגם שומרת על הכרטיס מפני נזקים חיצוניים. ציפוי למינציה מגיע בגימור מט או מבריק. ניתן להפיק כרטיסי ביקור עם למינציה צד אחד או דו צדדי. סוג הציפוי נבחר בד"כ לפי עיצוב הכרטיס. נהוג לצפות בלמינציה בגימור מבריק כרטיסי ביקור עם תמונות או כרטיסי ביקור צבעוניים, לעומת זאת, כרטיסי ביקור בעיצוב אלגנטי נהוג לצפות בלמינציה מט.


עיצוב והדפסה של כרטיסי ביקור מיוחדים

דפוס דיגיטלי גרףאור ירושלים מציע פתרונות הדפסה מתקדמים לכרטיסי ביקור מיוחדים. אנו מדפיסים כרטיסי ביקור בחריטה בלייזר, מיצרים כרטיסים פלסטיים לעסק, מפיקים כרטיסי ביקור מגוון גדול של ניירות מיוחדים הכוללים ניירות ממוחזרים, ניירות עם טקסטורה מיוחדת, ניירות בשילוב כותנה ועוד. אנו רוכשים חומרי גלם איכותיים ומתמחים בחיתוך ברמה גבוהה מאוד. אנו מקפידים על מתן שירות העומד בסטנדרטים גבוהים המתבטא בין השאר בשירות משלוחים מהיר בכל הארץ. צוות מעצבים גרפיים שלנו יעניק לכם מענה לקשת רחבה של צרכים ויספק לכם שירות איכותי, מקצועי ומהיר. דפוס גרףאור ירושלים מספק שירותי הדפסה בפורמט צר ורחב ומאפשר להדפיס כרטיסי ביקור בכמות משתנה בהתאם לדרישות הלקוח.


הדפסת כרטיסי ביקור מגנטיים

אצלנו תוכלו להדפיס את כרטיסי הביקור לעסק שלכם על מגנט ב- 3 שלבים פשוטים! הדפסת כרטיסי ביקור מגנטיים בבית דפוס גרףאור ירושלים במחירים אטרקטיביים במיוחד. כנסו לקטגוריה של כרטיסי ביקור, בחרו בתבנית עיצוב גרפי ועצבו כרטיס ביקור מגנטי בעצמכם! ניתן להוסיף לוגו החברה, ליצור קוד QR ייחודי, להתאים גופן ולבחור צבעים. כרטיסי ביקור מגנטיים התלויים על דלת המקרר או דלת הכניסה חושפים את העסק שלכם בצורה אינטנסיבית יותר. אין ספק, כי כרטיס ביקור מגנטי עם פרטי העסק שלכם יניע חלק גדול של לקוחות פוטנציאליים להתקשרות עמכם.

הדפסת כרטיסי ביקור אישיים לעובדים

כרטיס ביקור אישי כולל את פרטיו האישיים של בעל הכרטיס. בפירמות גדולות ובחברות המחולקות לתתי מחלקות, נהוג להדפיס את כרטיסי הביקור אישיים לכל עובד. הכרטיס האישי כולל את פרטיו הייחודיים של אותו עובד על מנת להדגיש את תחום עיסוקו ונשיאת תפקידו בחברה מסוימת. חלק מהאלמנטים העיצוביים יהיו משותפים בכל הכרטיסים האישיים כגון לוגו החברה, אתר אינטרנט, כתובתה הפיזית של החברה וכדומה. לעיתים כרטיסים אישיים של עובדים באותה חברה יכולים להשתנות בעיצוב ואיכות בהתאם לדרג בארגון. לפעמים נדרש ליצור את כרטיסי הביקור באיכות גבוהה יותר לבעלי תפקידים מרכזיים בחברה. כרטיס ביקור איכותי מעביר מסר ללקוח על חשיבות התפקיד של בעל הכרטיס ומהווה הפנים של החברה.

הדפסת כרטיסי ביקור על נייר ממוחזר

נייר ממוחזר מיוצר בתהליך מחזור של נייר נטול עץ ועיבודו בשיטות מתקדמות אשר מקנות לו מרקם מיוחד ויפה. הכרטיסים עשויים ניירות ממוחזרים הם מקוריים ומיוחדים. נייר ממוחזר שייך לקטגוריה של ניירות מיוחדים אשר מתאימים בייחוד להדפסת מוצרי דפוס יוקרתיים. בעלי מקצועות חופשיים רבים מעדיפים להדפיס את כרטיסי הביקור על נייר ממוחזר על מנת ליצור מראה ייחודי ושונה. נייר ממוחזר יוצר בידול מהמתחרים בשוק ובכך כרטיס מודפס על נייר מסוג זה יכול להוות יתרון תחרותי מובהק. בד"כ כרטיסי ביקור מנייר ממוחזר אינם כוללים פרטים רבים ומשלבים עיצוב גרפי מינימליסטי כדי לתת במה לייחודיות הנייר. לא נהוג לצפות כרטיסים עשויים נייר ממוחזר איכותי בשכבת למינציה כדי לא להרוס את האפקט שיוצר הנייר. הנייר הממוחזר יקר יותר מניירות כרומו וניירות משי, ומתאים להפקת כרטיסי ביקור יוקרתיים.

מדוע כדאי להוסיף קוד QR לכרטיס הביקור שלכם

על אף שהשימוש הנפוץ ביותר של כרטיס ביקור הינו עסקי, לעיתים קרובות הכרטיסים משמשים גם לצרכים האישיים. מכיוון שכרטיס ביקור כולל מידע אישי של בעל הכרטיס, הוא יכול לשמש כקורות חיים למחזיק בכרטיס. מחפשי עבודה יכולים להדפיס "כרטיסי זהות" עם קוד QR ייחודי שיוביל את הסורק לעמוד נחיתה עם מידע אישי על בעל הכרטיס. הכרטיס יכול לשמש כחלופה מצוינת לקורות חיים מודפסים ולספק את כל המידע הנדרש למעסיקים פוטנציאליים. באירועים חברתיים שונים כרטיסי ביקור עם בר קוד QR יכולים להוות הזדמנות מצוינת למציאת מקום העבודה, וזאת מכיוון שכרטיסים מעוצבים נכון יכולים להיות שימושיים בהחלפת פרטי התקשרות. מעבר לכך, הכרטיסים עם קוד QR יכולים לחשוף פרטים נוספים על החברה, וזאת מבלי להעמיס בפרטים המופיעים בכרטיס הביקור עצמו.

טיפים לעיצוב כרטיס ביקור

כרטיס ביקור טוב עשוי מנייר איכותי, גימורים מושלמים, צבע עשיר וכיתוב בולט ואינו מטושטש. כאשר אתה מחזיק כרטיס ביקור איכותי אתה מרגיש זאת בידיים. כרטיס ביקור באיכות ירודה עלול לגרום להברחת הלקוחות הפוטנציאליים שלך. אינך רוצה לבזבז כסף על כרטיסי ביקור שייזרקו לפח בתום הפגישה. מטרת כרטיס ביקור לקדם את העסק שלך ולכן הקפד על כל הפרטים להדפסה איכותית של הכרטיסים לחברתך.
עם תום ביצוע ההזמנה כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטי המשלוח ויעד ההזמנה. גרףאור ירושלים מפעילה מערך שליחים עצמאי לשילוח עד בית הלקוח באזור ירושלים והמרכז תוך יום עסקים אחד. לבחירת הלקוח ניתן לקבל את ההזמנה באמצעות הדואר על פי פרטי המשלוח, או להגיע לבית הדפוס לאיסוף ההזמנה באופן עצמאי באחת משתי נקודות איסוף:

רח` קרן היסוד 36, ירושלים.
רח` דרך השלום 7, תל- אביב.

אנו עומדים לרשות לקוחותינו בכל עת ולגבי כל פניה ניתן ליצור עמנו קשר ולקבל מענה מידי.

להזמנות:

חייג חינם: 1-800-245-245

דוא"ל: kh@3-d.co.il

www.3-d.co.il


מכון העתקות אור פורום דפוס וגרפיקה הזמנת חותמות כרטיסי ביקור
תנאי שימוש באתר הזמנות לחתונה הדפסת פלוטים והעתקות מאמרים וטיפים
יצירת קשר הזמנות לחתונה לדוגמה שמשונית מתנות לחגים ואירועים
מפה קטלוג מוצרים מתקני תצוגה הדפסה על קנבס
Типография ברכונים חותמות מודעות אבל


כל הזכויות שמורות לגרףאור ירושלים א.נ. העתקות בע”מ