files/banners/header131017155518.png
משתמש רשום?
banner   banner  
מוקד שרות והזמנות 1-800-245-245
כרטיסי ביקור שיווקים


כללים לעיצוב כרטיס ביקור לעסק שלך
כרטיסי ביקור מעוצבים כרטיסי ביקור מעוצבים כרטיסי ביקור מעוצבים

כרטיס ביקור עסקי פעמים רבות מהווה את המפגש הראשון בין הלקוח לבין החברה. כרטיס ביקור הוא תעודת הזהות של העסק שלך ומשפיע רבות על הרושם הראשוני. לכרטיס ביקור מקצועי, מקורי ואיכותי הסיכוי להיטמע בזיכרונו של הלקוח גבוה יותר והוא בעל יכולת טובה יותר להעביר את המסר הפרסומי. בעלי עסקים תמיד מחפשים דרכים יצירתיות לפרסום העסק שלהם. מלאכת פרסום העסק, היא אחד האתגרים הגדולים העומדים בפני כל בית עסק, בין אם מדובר בעסק קטן או בחברת ענק.

כרטיסי ביקור איכותיים בעיצוב מקצועי

כרטיס ביקור הוא למעשה הדבר הראשון ממנו מתרשם הלקוח בשלבי היכרות מוקדמים עם בית עסק. טיבו ואיכותו של כרטיס הביקור משליכים ישירות על טיב החברה. כרטיס ביקור איכותי ומקצועי יצור רושם ראשוני נכון והוא יציג בצורה ברורה את מרכולתו של בית העסק. לעומת זאת, כרטיס ביקור "משעמם" ושגרתי לא יבלוט ולא ימשוך את תשומת ליבו של הלקוח, וסיכויים שיישלח לפח גבוהים. לכן כדאי מאוד להשקיע מחשבות רבות ומשאבים לצורך הפקת כרטיסי ביקור איכותיים ומקוריים, כך סיכויי סגירת העסקה עם החברה יהיו גבוהים יותר.

כרטיס ביקור להפצת המסר הפרסומי

כרטיס ביקור הוא המפתח שלך ליצור, לפתח ולחזק קשרים עם לקוחות. כרטיס ביקור שעוצב בצורה מקצועית ומעניינת ימשוך את העין ויישאר בתודעתו של מקבל הכרטיס. בפעם הבאה כשהלקוח יצטרך לשירות שאותו הציע בעל הכרטיס, הוא ייזכר במהרה בכרטיס הביקור שקיבל מעת בעל העסק. לפני הזמנת הכרטיס יש לערוך חשיבה מעמיקה על המסר אותו אתם מעוניינים להעביר. המסר הפרסומי צריך להיות ממוקד, ענייני ומבטיח. כרטיסי ביקור עם מלל מועט מקל על הלקוח להבין את המסר. כדאי להתמקד בהעברת מסר פרסומי אחד ולא לשלב מספר מסרים, כך המסר הפרסומי שלכם יועבר בצורה יעילה יותר וייקלט במהירות רבה על ידי הלקוח.

אילו פרטים כדאי לשלב בתוך כרטיס הביקור?

תוכן כרטיס הביקור עלול להשתנות מתעשייה לתעשייה, מתחום לתחום ומחברה לחברה. בעבר, כרטיסי עסק לא נבדלו רבות אחד מהשני וכללו בעיקר את הפרטים הבאים: פרטי התקשרות עם החברה, שם החברה / שם בעל הכרטיס ותפקידו בחברה, לוגו החברה, כתובת החברה ובמידה והיה קיים אתר אינטרנט אז גם כתובתו. הקדמה הטכנולוגית והתפתחות של תעשיית הדפוס והנייר מאפשרים לשלב אלמנטים עיצוביים נוספים אשר לא היו קיימים עד כה.

העולם הדיגיטלי מאפשר להדפיס כרטיסי ביקור עם בר קוד QR. קוד QR יכול להכיל את כל פרטי הקשר שלכם בתמונה קטנה אחת הניתנת לסריקה על-ידי רוב הטלפונים החכמים. כרטיס ביקור בתוספת QR הינו כרטיס ביקור עכשווי שלם ואיכותי המשפר את התדמית האישית שלך בתהליך יצירת קשרים אישיים ועסקיים.

היום, רשתות חברתיות הם חלק בלתי נפרד ממערך שיווק ופרסום של העסק. לקוחות רבים אוהבים להתרשם מהחברה מקרוב ולעיין בהמלצות של לקוחות אחרים שכבר ניסו את שירותי/ מוצרי החברה דרך הרשת החברתית. כדאי לציין בכרטיס ביקור של העסק את הרשתות החברתיות העיקריות של החברה ולאפשר ללקוחות שלכם גישה קלה למידע נוסף, אשר לא בהכרח מופיע באתר הבית שלכם.

כרטיסי ביקור מעוצבים כרטיסי ביקור מעוצבים כרטיסי ביקור מעוצבים

אפשרויות עיצוב היום רחבות יותר ומגוונות. תוכנות גרפיות חכמות והתקדמות טכנולוגית, מאפשרים היום לעצב ולהדפיס כרטיסי ביקור על סוגי חומרי גלם שונים (נייר רגיל, נייר ממוחזר, קרטון, בד, פלסטיק פי. וי. סי, מתכת ועוד), להדפיס כרטיסי ביקור בכל גודל ובכל צורה שתחשקו. בתום תהליך ההדפסה ניתן לצפות את כרטיס הביקור בלמינציה, למראה מקצועי ואיכותי.

פנו ל
דפוס גרףאור ירושלים עוד היום לקבלת שירותי עיצוב והדפסה איכותיים, וקבלו את הזמנתכם כבר יום למחרת עם שליח עד לבית!   

מכון העתקות אור פורום דפוס וגרפיקה הזמנת חותמות כרטיסי ביקור
תנאי שימוש באתר הזמנות לחתונה הדפסת פלוטים והעתקות מאמרים וטיפים
יצירת קשר הזמנות לחתונה לדוגמה שמשונית מתנות לחגים ואירועים
מפה קטלוג מוצרים מתקני תצוגה הדפסה על קנבס
Типография ברכונים חותמות מודעות אבל


כל הזכויות שמורות לגרףאור ירושלים א.נ. העתקות בע”מ