files/banners/header131017155518.png
משתמש רשום?
banner   banner  
מוקד שרות והזמנות 1-800-245-245
כרטיסי ביקור


7 טעויות נפוצות בעת עיצוב כרטיס ביקור

כרטיסי ביקורכרטיס ביקור שלך הוא תעודת זהות של החברה והוא משמש ככלי באמצעותו אנשים יזכרו אותך ויתקשרו לעסק שלך בעתיד. אך אם כרטיס ביקור אינו מעוצב נכון, הפונטים לא ברורים או נראה לא מקצועי, אבד הכלי. הימנע מ -7- טעויות נפוצות כדי שכרטיסי ביקור שלך יהיו מקצועיים ואפקטיביים ויצליחו להעביר מסר רצוי ללקוח.


כרטיס ביקור
הינו כלי שיווקי חשוב עד מאוד לבית העסק שלך. הוא כולל את פרטי ההתקשרות ובזכותו אנשים זוכרים אותך. למרות כל יתרונותיו הבולטים אנשי עסקים רבים שוכחים עד כמה חשוב הרושם הראשוני. כאשר אתה מוסר כרטיס ביקור ללקוח והוא אינו איכותי, הוא עלול להישלח לפח מיד עם תום הפגישה. אינך חייב להיות משווק מלהיב או גרפיקאי כדי שיהיה לך כרטיס ביקור מקצועי, איכותי ואפקטיבי, פשוט הקפד לא לעשות את -7- הדברים הבאים בעת ייצור כרטיסי הביקור:


1.הרושם הראשוני כן חשוב

אינך רוצה לבזבז כסף על כרטיס שייזרק לפח זבל מיד עם תום הפגישה. השקיע באיכות ובנראות כרטיס הביקור שלך ותיראה כיצד תתחיל לקבל יותר שיחות נכנסות לעסק שלך. היעזר בבתי דפוס מקצועיים ובאנשי מקצוע המבצעים במיומנות רבה את המלאכה. אתה חייב להיאזר בכרטיס ביקור אטרקטיבי ומרשים אשר יצליח להעביר את המסר הנכון אודות תחום העיסוק בה פועלת חברתך. אנו בדפוס גרףאור ירושלים עצבנו אלפי כרטיסי ביקור לאנשי עסקים. יש לנו את הידע ואת הכלים על מנת להפיק עבורכם כרטיסי ביקור מקצועיים ואיכותיים אשר לא ישאירו את הלקוחות שלכם אדישים. אנו מדפיסים את כרטיסי הביקור על חומרי גלם שונים ומיוחדים כדי להפוך כל כרטיס עסקי לכלי שיווקי בפני עצמו. ניתן להדפיס כרטיסי ביקור על סוגי נייר שונים לפי צרכי העסק שלכם.


2. הימנע מאיכות ירודה של נייר

כאשר מדובר בכרטיסי ביקור אל תרדוף אחרי מחירים זולים! כרטיס ביקור טוב עשוי מנייר איכותי, גמורים מושלמים, צבע עשיר וכיתוב בולט ואינו מטושטש. ברגע שאתה מחזיק כרטיס עסק איכותי אתה מרגיש זאת בידיים. כרטיס ביקור באיכות ירודה עלול לגרום להברחת לקוחות פוטנציאליים. אנו מציעים הדפסת כרטיסי ביקור בכמות משתנה במחירים אטרקטיביים. תוכלו לעצב חינם כרטיס ביקור לעסק שלכם באמצעות הממשק המתקדם של האתר שלנו, ולשלוח כרטיס ביקור מעוצב אלינו להדפסה.


3. הימנע מכרטיס ביקור מסורבל שאינו מצליח להעביר את המסר

האם בהסתכלות על כרטיס הביקור שלך ניתן לומר במה חברתך עוסקת? אם לא, יכול להיות שזאת הסיבה לכמות השיחות הנכנסות המצומצמות לעסק שלך. אחד האלמנטים החשובים בכרטיס ביקור הינו הלוגו של החברה. הלוגו חייב לשדר מסר ברור במה עוסקת החברה, אילו שירותים היא מציעה או איזה מוצרים היא מייצרת. הסתכל על הלוגו של החברה שלך וענה, האם תוכל לומר על פי הלוגו במה חברתך עוסקת? בהתאם לתשובתך, בדוק מה ניתן לעשות עוד על מנת לשפר את יעילות הכרטיס שלך.


4. הגודל כן קובע!

הימנע מלייצר כרטיסי ביקור גדולים מדי. כרטיסי ביקור גדולים לא יכנסו לארנק או לתיק אחסון וסביר להניח כי ייזרקו לפח. יש לייצר כרטיסי ביקור בגדלים סטנדרטיים, הגודל המקובל בישראל 5X9 ס"מ, גודל מקובל באירופה 5.5X8.5 ס"מ. תארו לעצמכם כי קיבלתם כרטיס ביקור שאינו נכנס לתא של הארנק שלכם. רוב האנשים לא ישקיעו מאמצים כדי להכניס כרטיס לתוך הארנק, במצב כזה לא קשה לנחש מה תהיה גורלו. לכן, הקפידו לייצר כרטיסים לעסק לפי הסטנדרטים המקובלים במקום.


5. הימנע מצפיפות של המלל

לא פעם נתקלנו בכרטיס ביקור עם כל ה"ביוגרפיה" של החברה. בסוף היינו צריכים לחפש זכוכית מגדלת כדי להצליח לקרוא את המלל. שימוש בגופן קטן אולי יכלול יותר מידע, אך צפיפות יתרה של המלל גורמת לכיתוב להיות קטן מדי, קשה לקריאה, עמוס, מסורבל ולא מקצועי. מומלץ להגדיל את הגופן בעת ציון פרטיו האישיים של בעל הכרטיס או שם החברה, ולהבליט עוד יותר את פרטי ההתקשרות. לדוגמה: מספר טלפון, תיבת דואר אלקטרוני ועוד.


6. לא לשכוח להוסיף את שם האתר ודואר אלקטרוניכרטיסי ביקור מיוחדים

אנחנו חיים בעידן של האינטרנט ורבים מן האנשים שואבים מידע באמצעות אתרי האינטרנט ורשתות חברתיות. חשוב מאוד להוסיף לכרטיס ביקור שלך מידע מסוג זה למקרה בו הלקוח יעדיף קודם לעשות סקירה אינטרנטית ורק אז ליצור עמך קשר במייל.


7. אל תשאיר לרגע האחרון הזמנת כרטיסי ביקור

אתה חייב שתהיה לך כמות מספקת של כרטיסי ביקור. עדיף שתעמוד ערימה קטנה של הכרטיסי לעסק במשרדך מאשר להגיע לפגישה עסקית או תערוכה ללא כרטיסי ביקור כלל.


>>>לחצו כאן לקריאה במדריך כרטיסי ביקור
<<<

   

מכון העתקות אור פורום דפוס וגרפיקה הזמנת חותמות כרטיסי ביקור
תנאי שימוש באתר הזמנות לחתונה הדפסת פלוטים והעתקות מאמרים וטיפים
יצירת קשר הזמנות לחתונה לדוגמה שמשונית מתנות לחגים ואירועים
מפה קטלוג מוצרים מתקני תצוגה הדפסה על קנבס
Типография ברכונים חותמות מודעות אבל


כל הזכויות שמורות לגרףאור ירושלים א.נ. העתקות בע”מ