files/banners/header131017155518.png
משתמש רשום?
banner   banner  
מוקד שרות והזמנות 1-800-245-245
טיפים ליצירת כרטיסי ביקור


טיפים ליצירת כרטיסי ביקור מקצועיים

כרטיס ביקור הוא מקור חשוב ליצירת קשר עם העסק. כרטיס ביקור הוא כלי שמסייע ללקוחות לזכור אותך טוב יותר, כדי שבעתיד, הם יוכלו ליצור איתך קשר ולא עם המתחרים שלך. אך אם כרטיס הביקור שלך מעוצב באופן לא מקצועי, או פרטי התקשרות אינם בולטים מספיק, כרטיס הביקור לא יהיה שימושי עבורך. כדי להבטיח את יעילותו של הכרטיס, הימנע מטעויות נפוצות בעת יצירת כרטיסי ביקור לעסק:

טיפים לכרטיסי ביקור

הדפס כרטיסי ביקור ייחודיים

קיים מגוון רחב של כרטיסי ביקור לעסק. למרות יעילותו הרבה של כרטיס הביקור ככלי שיווקי לעסק, עדיין הרבה בעלי עסקים מזלזלים בעיצוב ייחודי של כרטיס ביקור. עיצוב כרטיסי ביקור ייחודיים שנבדלים מכרטיסי ביקור של המתחרים שלך, משאיר "טעם" אחר בזיכרונו של הלקוח. יצירת כרטיסי ביקור בעיצוב מקורי מעביר מסר חד יותר אודות פעילות העסק שלך, והבלטת פרטים ליצירת קשר עם העסק תורמת רבות לזכירת הכרטיס בפרט ולזכירת העסק שלכם בכלל. תהיו שונים מהמתחרים שלכם וגרמו ללקוחות לשמור את כרטיס הביקור בתוך ארנקם, כדי שבפעם הבאה, כשהם יצטרכו בשירותי החברה שלכם, יוכלו במהירות לשלוף את כרטיס הביקור שלכם ולחייג אליכם.

ניתן להיעזר בטמפלטים רבים הקיימים באינטרנט כדי למצוא את העיצוב "המנצח" של כרטיס הביקור לעסק שלכם. עיצוב כרטיס ביקור אונליין מאפשר להשוות עשרות עיצובים גרפיים שונים ולבחור את העיצוב המתאים ביותר עבור העסק שלכם. כרטיס ביקור אטרקטיבי הוא כרטיס אשר לא ישאיר אף לקוח שלכל כלפי העיצוב שלו וישמש אתכם למטרות פרסום ושיווק של העסק. במידה ואנכם מעוניינים לשוטט באינטרנט בחיפוש אחר עיצוב מקורי, ניתן לפנות למעצב גרפי מקצועי אשר ישמח לעצב עבורכם כרטיסי ביקור מקצועיים בעיצוב מקורי.

כרטיסי ביקור מעוצבים

אל תדפיס כרטיסי ביקור בסביבה ביתית!

למרות חשיבותם הרבה של כרטיסי ביקור ותרומתם לפרסום ולשיווק העסק, עדיין ישנם אנשי עסקים אשר מדפיסים כרטיסי ביקור בסביבה ביתית. נכון שניתן לעצב כרטיסי ביקור אונליין מכל מקום, הן מהבית והן מהמשרד, אך להדפיס כרטיסי ביקור מומלץ רק בבית דפוס מקצועי. כאשר מדפיסים כרטיסי ביקור בבית, לא לוקחים בחשבון הרבה דברים כגון הדפסה עם גימורים לא מושלמים, צבעי הדפסה שנוטים לדהות במהרה, גודל כרטיסי ביקור אינו אחיד ועוד. ברגע שאתם מעבירים כרטיס ביקור ללקוח שלכם, הוא מייד מרגיש בטיב כרטיס הביקור. במידה וכרטיס הביקור לא ייראה מקצועי או ההדפסה שלו תהיה לא איכותית, הלקוח עלול להסיק כי מוצרי החברה שלכם באיכות דומה ויעדיף לא לנסות אותם.

כרטיסי ביקור מעוצבים

הקפד להעביר מסר ברור באמצעות כרטיס הביקור שלך

האם הלקוח שלך יכול לומר במה עוסקת החברה רק מהסתכלות על כרטיס ביקור שלך? אם כן, עשיתם עבודה טובה. ברגע שהלקוח מחזיק בכרטיס הביקור שלך, צריך להיות לו ברור מה תחום העיסוק בו פועלת חברתך. לוגו החברה צריך להיות קשור ישירות לפעילות העסקית של החברה. חשוב מאוד להשקיע בעיצוב כרטיסי ביקור על מנת להשיג כרטיסים אפקטיביים לעסק.

גודל הפונטים בכרטיס ביקור

הימנע להעמיס יותר מדי בעיצוב גרפי של כרטיס הביקור שלך. הקפד לשלב רק תוכן חשוב, וליצור הבדלים בגודל הכיתוב לפי רמת חשיבותו. מומלץ להבליט את שמכם הפרטי ואת הפרטים ליצירת קשר עמכם. כדאי לרשום את שם החברה בפונטים גדולים יותר משאר המלל. העמסת יתר של פרטים בתוך כרטיס הביקור גורם לצפיפות המלל ולפונטים מוקטנים בהתאמה. כיתוב קטן מידי יקשה על הרבה אנשים לקרוא את תכניו של כרטיס ביקור, והוא עלול להיזרק לפח מיד עם תום הפגישה. הקפד לשלב בתוך כרטיס הביקור רק פרטים חשובים בגודל נכון ומותאם.

עיצוב כרטיסי ביקור

צור כרטיס ביקור עשיר בצבעים

אל תפיק כרטיס ביקור עם כיתוב אפור על רקע לבן. כרטיס ביקור כזה יהיה משעמם ואינו ימשוך את תשומת ליבו של הלקוח. הדפס כרטיס ביקור "חי". מספיק לשלב בתוך עיצוב הכרטיס צבע אחד בולט כדי שישמש את מטרותיך העסקית. שילוב צבע שמאפיין את פעילות העסקית שלך יכולה להיות דרך מסייעת להעברת מסר שיווקי טוב יותר. אם החברה שלכם פועלת בתחומי איכות הסביבה ניתן לשלב צבע ירוק לחידוד המסר אותו אתם מעוניינים להעביר לקהל יעד שלכם.

עיצוב כרטיסי ביקור

לא לשכוח לציין כתובת אתר אינטרנט ודואר אלקטרוני

הרבה אנשים מעדיפים להשתמש בדואר אלקטרוני במקום טלפון. ישנם אנשים שיעדיפו תחילה להתרשם מהמוצרים שלכם דרך אתר אינטרנט של חברתכם. ויהיו לקוחות שירצו לאסוף מידע אודות העסק שלכם דרך רשתות חברתיות. לכן כל כך חשוב לספק ללקוח שלכם גישה חופשית למידע המופיע באינטרנט, והלקוח כבר יבחר את הדרך הנוחה לו ביותר להשגת מידע.

עיצוב כרטיסי ביקור

דאג למלאי מספיק גדול של כרטיסי ביקור

חשוב שתהיה לך תמיד כמות מסוימת של כרטיסי ביקור בתוך הקופסה. אם הנך רואה כי המלאי של כרטיסי ביקור עומד להיגמר, דאג להדפיס כרטיסי ביקור חדשים. ניתן לייצר כרטיסי ביקור בתוך מספר דקות, אך כאשר יש לך לו"ז צפוף ויש להספיק לבצע עוד הרבה משימות חשובות, גם מספר דקות בודדות יראה כפרק זמן ארוך מידי. אל תשאירו יצירת כרטיסי ביקור לדקה ה- 90, דאגו למלאי שלהם בטרם עת ותגיעו מוכנים יותר לפגישה עסקית.

להזמנות:

חייג: 02-560-8000   

מכון העתקות אור פורום דפוס וגרפיקה הזמנת חותמות כרטיסי ביקור
תנאי שימוש באתר הזמנות לחתונה הדפסת פלוטים והעתקות מאמרים וטיפים
יצירת קשר הזמנות לחתונה לדוגמה שמשונית מתנות לחגים ואירועים
מפה קטלוג מוצרים מתקני תצוגה הדפסה על קנבס
Типография ברכונים חותמות מודעות אבל


כל הזכויות שמורות לגרףאור ירושלים א.נ. העתקות בע”מ