files/banners/header131017155518.png
משתמש רשום?
banner   banner  
מוקד שרות והזמנות 1-800-245-245
הזמנות לחתונה בשקל


1, 2 או 3 שקלים להזמנת חתונה?הזמנה לחתונה בשקל

היצע הזמנות לחתונה כה גדול בשוק שזוגות רבים מתלבטים בין מגוון סוגי הזמנות המוצעים להם על ידי הספקים. בנוסף קיימת יותר מדרך אחת לעצב את ההזמנה: באמצעות תשתית אינטרנטית המציעה שלל תבניות עיצוב גרפיות לעיצוב ההזמנה, או על ידי מעצבים גרפיים מקצועניים אשר ימליצו ויסייעו לכם לעצב את הזמנתכם בגוון מקצועי מהשורה הראשונה.

השיקול המניע ביותר בבחירת הזמנות לחתונה הינו היכולת הכלכלית של בני הזוג להשקיע בהזמנות חתונתם.


טווח מחירים של הזמנות חתונה רחב ביותר ועלול להשתנות בצורה משמעותית בעת הוספה או גריעת אלמנטים עיצובים פשוטים בהזמנה. מחירי ההזמנות נעים בד"כ בין שקל אחד ל- 6 שקלים להזמנה ולעתים אך מעבר לכך והפערים בהוצאות עבור ההזמנות יכולים להיות גדולים מאוד. כמו לפני כל פרויקט גדול בחיים, הזוגות הנישאים מתכננים וקובעים את התקציב להפקת האירוע לפי חלוקה לסעיפים: מקום חתונה, קייטרינג, צלמים, שמלת כלה וחליפת חתן, הזמנות לחתונה וכדומה.

תכנון התקציב מקל על הזוגות המתחתנים וחריגה ממנו עלולה להכניס את הזוגות הצעירים לקשיים כלכליים כבדים. ברגע שבעלי השמחה ניגשים למשימת עיצוב והדפסת הזמנות לחתונה, הזוג נעמד מול דילמת חלוקת משאבים להפקת ההזמנות, הרי טווח המחירים של ההזמנות יכול להשתנות מקצה לקצה. מומלץ להגדיר מראש את הסכום אותו תרצו להשקיע בהזמנות לחתונה. אחת הדרכים היעילות והקלות לחישוב גובה הסכום המוקצה להזמנות חתונה הינה על ידי מחיר מוגדר לפר הזמנה.


הזמנות לחתונה בשקלהזמנות לחתונה בשקל

קיים מגוון רחב של הזמנות לחתונה בשקל אחד. חלק מבתי הדפוס מציעים שירותי עיצוב הזמנות באונליין. באמצעות תשתית אינטרנטית ידידותית ופשוטה לשימוש תוכלו לעצב הזמנות חתונה מרהיבות. מערכת אונליין מציעה שלל הזמנות לחתונה מכל הסוגים לכל טעם ולכל רצון: הזמנות יוקרתיות לחתונה, הזמנות קלאסיות לחתונה, הזמנות מאוירות ועוד. תבניות עיצוב גרפיות נוצרו על ידי מעצבים גרפיים מקצועניים ומנוסים בתחום, לכן כל אחד יוכל להתחבר אל תבנית גרפית ייחודית העונה על צרכיו ורצונותיו. אין צורך בידע מוקדם של תכנות הגרפיקה השונות.

תהליך עיצוב הזמנות לחתונה באונליין אורך מספר דקות בלבד, אך בסופו של דבר אתם מקבלים הזמנות מרהיבות לחתונתכם. בסוף תהליך עיצוב ההזמנה תדעו בדיוק מהו הסכום המושקע בהזמנות. תמורת שקל אחד בלבד תקבלו ערך עצום עבור הזמנתכם.
הזמנות לחתונה בשקלהזמנות לחתונה ב- 2 שקלים

בנוסף להזמנות מעוצבות תקבלו גם מעטפות התואמות להן. אם החלטתם כי ברצונכם לשלוח את ההזמנות בכתובת האישית של המוזמנים, תצטרכו מעטפות לשם כך. את ההזמנות תוכלו לעצב על ידי מערכת אינטרנטית. במידה ותרצו להוסיף או לגרוע אלמנט עיצובי מסוים מן ההזמנה ניתן לפנות למעצבים גרפיים שלנו והם ישמחו לסייע לכם בבקשתכם. כדאי לעצב את המעטפות באותו קו עיצובי של הזמנות לחתונה.

כאשר קיימת הלימה בין ההזמנות למעטפות המסר אותו תרצו להעביר באמצעות ההזמנה שלכם יועבר בצורה אפקטיבית יותר. זוגות רבים משלבים אלמנטים עיצובים קטנים לתוך ההזמנה על מנת לרמוז למוזמנים שלהם אודות תכנית הערב של החתונה שמצפה להם.

תוכלו להדגיש את סגנון ההזמנה על ידי עיצוב המעטפה. אם הפקתם הזמנה יוקרתית תרצו אולי להדגיש את היוקרה והאלגנטיות של הזמנתכם על ידי מעטפה יוקרתית. תוכלו להפיק הזמנות יוקרתיות יחד עם מעטפות התואמות להן ב 2 שקלים בלבד.
הזמנות לחתונה ב- 3 שקליםהזמנות לחתונה בשקל

יש לכם רעיון מסוים לעיצוב ההזמנה?
רוצים לעצב הזמנה מיוחדת? רוצים להפתיע את המוזמנים שלכם בהזמנה מקורית? תוכלו להיעזר במעצבים גרפיים שלנו על מנת לעצב הזמנה שלא תשאיר את המוזמנים שלכם אדישים.

אם תרצו לסקרן את המוזמנים שלכם על ידי ההזמנה, תוכלו
לעצב הזמנה נפתחת עם כתיבת תוכן מיוחד. זוגות רבים אוהבים לשלב לתוך ההזמנה פסקה של שיר רומנטי או משפט אהבה.

אוהבים עיצוב נקי ואלגנטי?
הפקת הזמנות בשיטת חיתוך בלייזר מתאימה במיוחד עבורכם. חיתוך ההזמנה בלייזר מקנה מראה אלגנטי ויוקרתי ומהווה דרך מיוחדת להעצים את ייחודו של יום הנישואים שלכם
. בתי דפוס מעטים מסוגלים להפיק עבורכם הזמנות חתונה חתוכות בלייזר כיוון שנדרשות מכונות יקרות וגדולות לצורך מטרה זו. תהיו בטוחים כי הזמנות חתונה מיוחדות ויוקרתיות שהופקו בשיטת החיתוך בלייזר לא ישאירו את המוזמנים שלכם אדישים.


לקבלת הצעת מחיר להזמנות חתונה -
לחץ כאן

פנו אלינו עוד היום לקבלת פרטים והזמנות:1-800-245-245

לעיצוב והדפסת מעטפות מעוצבות להזמנות חתונה>>   

מכון העתקות אור פורום דפוס וגרפיקה הזמנת חותמות כרטיסי ביקור
תנאי שימוש באתר הזמנות לחתונה הדפסת פלוטים והעתקות מאמרים וטיפים
יצירת קשר הזמנות לחתונה לדוגמה שמשונית מתנות לחגים ואירועים
מפה קטלוג מוצרים מתקני תצוגה הדפסה על קנבס
Типография ברכונים חותמות מודעות אבל


כל הזכויות שמורות לגרףאור ירושלים א.נ. העתקות בע”מ