files/banners/header131017155518.png
משתמש רשום?
banner   banner  
מוקד שרות והזמנות 1-800-245-245
הזמנות לחתונה


קבלו את -10- התשובות לשאלות הנפוצות על הזמנות לחתונהעיצוב הזמנות לחתונה

מתי לשלוח את ההזמנות? איזה פרטים תכלול ההזמנה לחתונה? כיצד לרשום נכון את הפרטים בהזמנה לחתונה? תשובות לשאלות אלו ועוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן.

הזמנות לחתונה הם אלמנט חשוב ביותר ביום החתונה כיוון שהם מספקים מידע מקדים הדרוש למוזמנים. אין כללים חד משמעים המתווים את עיצוב ההזמנה לחתונה, לכן מתעוררות הרבה שאלות טרם שליחת ההזמנות לחתונה למארחים. אנו דאגנו לספק לכם את התשובות ל- 10 השאלות הנפוצות על הזמנות לחתונה.

1. כמה עולה לעצב ולהדפיס הזמנה לחתונה?

אין מחיר אחיד לעלות ההדפסה של ההזמנות. המחיר תלוי בגורמים רבים כגון, גודל הנייר, סוג הנייר, הדפסה צבעונית או שחור לבן, עם תוספת למינציה או ללא, אם תרצו להוסיף מוצרים נוספים וליצור חבילה ועוד. לקבלת הצעת מחיר מדויקת לעיצוב והדפסה של הזמנות לחתונה יש לשלוח אלינו קובץ עם ציון של כל הבקשות ואנו נשלח לכם הצעת מחיר מותאמת להזמנתכם.

2. כמה זמן לפני החתונה כדאי להתחיל בעיצוב ההזמנה?

עיצוב ההזמנות והדפסתן יכול להאריך ממספר ימים למספר שבועות, תלוי בבתי דפוס שונים. זמן העיצוב וההדפסה קצר של הזמנות לחתונה לאו דווקא מעיד על תהליך מזורז ולא איכותי, אלה בשל המכונות החדשניות המדפיסות את ההזמנות לחתונה בשיטה ייחודית ואיכותית. בית דפוס דיגיטלי גרףאור ירושלים מאובזר בקדמה טכנולוגית ובציוד חדשני מה שמאפשר את קבלת העבודה כבר באותו יום. עיצוב והדפסה של הזמנה לחתונה באותו יום מאפשרת לראות את ההזמנה זמן רב לפני החתונה ולא ברגע האחרון.

3. האם ניתן לשלוח לכם עיצוב מוכן להדפסה של הזמנה לחתונה?

כמובן, אנו נשמח להדפיס בשבילכם את ההזמנה לחתונה שעיצבתם או שעוצבה עבורכם. שילחו לנו את הקובץ ואנו נדאג להדפיס לכם את ההזמנות לחתונה באיכות מעולה בהקדם האפשרי. כמו כן קיימת אופציה לעיצוב אישי של ההזמנה לחתונה באתר גרףאור ירושלים. כל שעליכם לעשות זה להיכנס לקטגוריית ההזמנות לחתונה ולבחור את העיצוב האישי. לאחר שמילאתם את כל הפרטים ועיצבתם את ההזמנה לחתונה שלחו אלינו את הקובץ ישירות דרך האתר ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר עבורכם.

4. האם ניתן לקבל שירות של מעצבת גרפית לעיצוב ההזמנה לחתונה?

בבית דפוס גרףאור ירושלים ניתן להיעזר במעצבת גרפית מקצועית על מנת לעצב את ההזמנה לחתונה על פי רצונכם וטעמכם. הכינו מראש את הפרטים הבאים: תאריך החתונה (לועזי ועברי), מיקום האירוע, שעות קבלת הפנים והחופה, שמות הורי הכלה והחתן, טלפונים ופרטים נוספים שתרצו להכליל לתוך ההזמנה לחתונה. ניתן לקבל מספר גרסאות לעיצוב ההזמנה לחתונה ולבחור את העיצוב הקרוב ביותר לליבכם.

5. החלטתם לעשות הזמנה לחתונה מאוירת, האם ניתן לשנות את הצבעים, גוונים ופרטים נוספים?

ראשית, חשוב מאוד לשלוח את התמונה באיכות טובה כדי לקבל תוצאה באיכות גבוהה. לאחר מכן, ניתן לבצע שינויים רבים לבקשתכם באיור. רצוי לציין מראש את כל השינויים שתרצו לבצע באיור על מנת שנוכל לייעץ לכם מה אפשרי לביצוע.

6. כמה הזמנות חתונה להדפיס?

אחרי שעשיתם רשימה מסודרת של המוזמנים של 2 הצדדים יש לזכור כי לקראת החתונה עלולים להתווסף מוזמנים נוספים לחתונה שלא נלקחו בחשבון. כיוון שחלק מהמוזמנים מקבלים הזמנה זוגית או משפחתית לא תצטרכו להדפיס את מספר ההזמנות לחתונה לפי מספר המוזמנים. בדרך כלל כמות ההזמנות לחתונה תהיה כ 70% מכמות המוזמנים. רצוי לחשב מראש את מספר ההזמנות להדפסה ולדאוג גם להדפסה של ההזמנות העודפות ליתר ביטחון.

7. האם ניתן ליצור חבילת מוצרים לחתונה מלבד ההזמנה?

בהחלט. תוכלו להוסיף לסל הקניות שלכם מוצרים נוספים כגון מעטפות בעיצוב אישי, מגנטים, אלבומים דיגיטליים, תמונות קנבס ועוד. בגרףאור ירושלים אין מגבלה בכמות המינימלית להדפסה וניתן לקבל את ההזמנה כבר מיחידת מוצר אחת.

8. כמה זמן לפני החתונה מומלץ לשלוח את ההזמנות לחתונה?

נהוג היום לשלוח את ההזמנות לחתונה מ 6-8 שבועות לפני מועד האירוע. פרק זמן זה מספיק לארגון הלוז מצד המוזמנים ולסידור הנסיעות העתידיות. אם החלטתם לערוך את החתונה בחו"ל מומלץ לשלוח את ההזמנות לחתונה מספר חודשים טרם האירוע. אם ברצונכם להודיע לכל החברים וליקירים שלכם על מועד החתונה, ניתן לעשות זאת על ידי שליחת ההודעה Save-The-Date
חצי שנה לפני החתונה.

9. מתי מתחילים לאסוף את אישורי ההגעה לחתונה?

אחרי שעבדתם ותכננתם את החתונה שלכם חודשים רבים, נפגשתם עם ספקים רבים, קיבלתם המלצות מחברים, שלחתם הזמנות לחתונה למוזמנים, אתם רוצים לדעת מי יגיע לחתונה ולהיערך בהתאם. מומלץ לאסוף את המידע על ההגעה של המוזמנים שבועיים עד 3 שבועות לפני החתונה. זה מספיק זמן להיערך לשינויים ולעדכן את רשימת המוזמנים ואת סידורם בשולחנות. אם עדיין חלק מהמוזמנים לא החזירו לכם תשובה בשבוע האחרון לחתונה, התקשרו אליהם וביקשו מהם את התשובה.

10. איך ההזמנות לחתונה מגיעות אלינו?

בבית דפוס גרףאור ירושלים תוכלו לקבל את ההזמנות באמצעות 2 דרכים: משלוח עד הבית או איסוף עצמי. המשלוח עד הבית לוקח מספר ימים בודדים. את האיסוף העצמי ניתן לעשות ב 2 סניפים של גרףאור ירושלים:
סניף ירושלים - קרן היסוד 3, סניף תל אביב - דרך השלום 7
.


רוצים להתרשם מדוגמאות של הזמנות לחתונה ואירועים?
לחצו כאן

או התחילו כבר עכשיו לעצב הזמנות לחתונה!   

מכון העתקות אור פורום דפוס וגרפיקה הזמנת חותמות כרטיסי ביקור
תנאי שימוש באתר הזמנות לחתונה הדפסת פלוטים והעתקות מאמרים וטיפים
יצירת קשר הזמנות לחתונה לדוגמה שמשונית מתנות לחגים ואירועים
מפה קטלוג מוצרים מתקני תצוגה הדפסה על קנבס
Типография ברכונים חותמות מודעות אבל


כל הזכויות שמורות לגרףאור ירושלים א.נ. העתקות בע”מ