files/banners/header131017155518.png
משתמש רשום?
banner   banner  
מוקד שרות והזמנות 1-800-245-245
אלבום תמונות דיגיטלי


אלבום תמונות דיגיטליעיצוב אלבום / הדפסת אלבום תמונות דיגיטלי מעוצב

לקבלת הצעת מחיר מהירה -
לחץ כאן
במידה ויש לכם קובץ מוכן - לחץ כאן

בעבר, כדי להכין אלבום תמונות היה צורך לפתח תמונות, לרכוש אלבום לתמונות ולהסתפק באחד הגדלים הסטנדרטיים ולאחר מכן להכניס כל תמונה לתוך הכיס שלה. בהחלט תהליך מסורבל, ארוך ומיותר. היום, ניתן לערוך אלבום תמונות דיגיטלי מרהיב באמצעות תוכנה לעריכת אלבומים המאפשרת לסדר את התמונות כרצוננו ולטעמנו, להוסיף אפקטים שונים לתמונות ולשלוח את האלבום להדפסה בלי לצאת מהבית.

אלבום תמונות דיגיטלי הינו חלק בלתי נפרד מכל אירוע: חתונה, בר מצווה, בת מצווה, יום הולדת ועוד, לכן אלבומים דיגיטליים זוכים לביקוש רב בקרב בעלי האירוע. אלבום תמונות דיגיטלי טומן בתוכו את הזיכרונות של הרגעים היפים והמרגשים ומאפשר להמשיך ליהנות מרגעים אלו עוד הרבה זמן לאחר האירוע. אין בעל או בעלת השמחה שיצא/ ה בסוף האירוע בלי אלבום תמונות דיגיטלי מעוצב. בחלק מהאירועים, כגון חתונה, אך נוהג להפיק מספר אלבומים דיגיטליים, אחד לזוג שהתחתן ושני אלבומים דיגיטליים נוספים להוריהם של בני הזוג.

מהו אלבום תמונות דיגיטלי?

אלבום תמונות דיגיטלי מאפשר שילוב של מאות תמונות, טקסטים ואלמנטים גרפיים אשר יהפכו את האלבום לספר זיכרונות מרתק ומושלם. להבדיל מאלבומים ישנים, באלבומים דיגיטליים ניתן לשלב תמונות בגדלים וצורות שונים. לבסוף תוכלו לבחור את הכריכה המתאימה ביותר לאלבום התמונות שלכם. ניתן לכרוך אלבום דיגיטלי במספר צורות כריכה שונות: הדפסת אלבום דיגיטלי בכריכה קשה מעוטרת, אלבום דיגיטלי עם כריכה צבעונית עם הטבעות, אלבום דיגיטלי עם כריכה מודפסת וסגנונות עיצוב רבים אחרים.

כיצד לעצב אלבום תמונות דיגיטלי?

עיצוב אלבום תמונות אינה משימה מורכבת, אך דורשת היעזרות בסבלנות ובהשקעת זמן סבירה. על מנת לעצב אלבום תמונות נדרש לבצע מספר שלבים פשוטים:

• בחירת תמונות לאלבום תמונות - מומלץ לבחור תמונות באיכות גבוהה (ניתן להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו על מנת לקבל פרטים על רזולוצית התמונות לפי סוג אלבום שלכם) ותמונות מרגשות עם הרגעים היפים של החיים.

• עיצוב תמונות ועריכת תוכן - הוספת טקסט, עיבוד תמונות, עיצוב גרפי שמתאים במיוחד לייחודיות האלבום שלכם. עיצובים גרפיים ניתנים לשינוי בהתאם לסוג האלבום המעוצב: אלבום חתונה, אלבום בר מצווה, אלבום בת מצווה, אלבום יום הולדת ועוד.

• הדפסת אלבום תמונות - אפשרויות הדפסה מגוונות מאוד. ניתן להדפיס אלבום על סוגי נייר שונים, בגדלים שונים, עם כריכה קשה בעיצוב אישי, עם ציפוי למינציה, הוספת עיטורים ועוד.

• כריכת אלבום תמונות - הדפסת אלבום בכריכה קשה מעוצבת לשמירה על תכניו. עיצוב כריכה קשה לפי טעם אישי. הדפסת תמונות על גבי הכריכה לקבלת אלבום אישי.

סוגי כריכות

רוב האלבומים לאירועים עטופים בכריכות קשות אך ניתן להפיק אלבומים עם מספר מועט של תמונות גם ברכיכה רכה. הכריכה הקשה משמשת כמעטפת הגנה על תוכן האלבום ושומרת על איכות התמונות לאורך שנים. נהוג לכרוך אלבומי חתונות, בר מצווה ובת מצווה בכריכה קשה מעוצבת. את הכריכה הקשיחה ניתן לעצב עם או בלי חלון, עם או בלי הטבעות זהב/כסף, עם או בלי הדפסה צבעונית חיצונית ועוד. כל אלבום תמונות שהופק בדפוס גרףאור ירושלים בעל איכות גבוהה שמבטיחה לכם אלבום תמונות עמיד שהתמונות שבו לא יתבלו גם בעוד שנים רבות.

עיבוד תמונות

רובנו מאחסנים את התמונות האישיות שלנו במחשב או במצלמה וכשרוצים לעיין בתמונות מתקופות קודמות של חיינו אנו מחפשים תמונות בין מאות תמונות אחרות שלא מסודרות לפי רצף עלילתי, מה שהופך את ההיזכרות באירועים משמחים לחוויה פחות נעימה. הפתרון הוא עיצוב אלבומים דיגיטליים וסידור התמונות לפי תקופות שונות. בעזרת תוכנות עריכה מתקדמות שאנו משתמשים ניתן לסדר תמונות, להוסיף מלל, רקעים, אפקטים ועוד. עיצוב אלבום כולל העברת תמונות מהמדיה הדיגיטלית (מחשב, טלפון נייד, מצלמה, וכד`) על נייר איכותי. נוסף לכך ניתן לסרוק תמונות ישנות, לתקן אותן ולהדפיס אותן על גבי הנייר ובכך להימנע מתופעת הדהייה וההתפוררות של התמונות ובכך לאפשר לדורות הבאים ליהנות מתמונות משפחתיות איכותיות וברורות. בבית דפוס גרףאור ירושלים ניתן לערוך ולעבד תמונות על מנת ליצור אלבום תמונות דיגיטלי איכותי, ייחודי ומרהיב ביופיו.

הדפסת אלבום דיגיטלי

הדפסת אלבום דיגיטלי מתבצעת על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בהדפסת אלבומים דיגיטליים מכל הסוגים. גרףאור ירושלים הינו דפוס דיגיטלי המאובזר בטכנולוגית עילית המאפשרת הדפסת אלבומים דיגיטליים באיכות גבוהה ביותר עם תיקוני צבע אוטומטיים, הפרדת צבעים ובקרת איכות, טכניקות שלא היו קיימות בהדפסת אלבומים מסורתיים. לרוב, אלבומים דיגיטליים מודפסים במספר העתקים המחולקים למקורבים לאחר האירוע, ולכן חשוב לבצע הדפסת אלבום דיגיטלי איכותית כדי שהתמונות תשמרנה לזמן רב.

אלבום דיגיטלי – מחיר

ישנם משתנים רבים שמשפיעים על עלויות הייצור של האלבומים כגון גודל האלבום, סוג הכריכה, הדפסה צבעונית או שחור-לבן, עיצוב גרפי, הוספת למינציה, מספר עמודים ועוד. העברת קובץ גרפי מוכן להדפסת אלבום דיגיטלי תוזיל בצורה משמעותית את עלויות הייצור של האלבום. עיצוב גרפי כרוך בתוספת תשלום אך מבטיח גרפיקה מקצועית ואלבום תמונות דיגיטלי איכותי וייחודי. ניתן להזמין אלבום בסיסי בעלות נמוכה ואלבום מהודר בעלות גבוהה יותר. הדפסת אלבום דיגיטלי בהתאם למסגרת התקציב של כל לקוח.

אלבום תמונות מעוצב בטעם אישי

תהליך עיצוב אלבום תמונות דיגיטלי פשוט וחוויתי. לאחר שבחרתם בעיצוב האלבום, כל מה שעליכם לעשות, זה להעלות את התמונות שלכם באיכות טובה ולשלוח לנו אותן במייל. אנו נדאג להדפיס עבורכם אלבום תמונות דיגיטלי מושלם שישמח אתכם ואת יקיריכם. במידה והנכם מתלבטים בסגנון עיצוב גרפי לאלבום דיגיטלי שלכם,
אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נשמח להמליץ לכם על העיצובים לאלבום שלכם. גרףאור ירושלים מפעילה מערך שליחים עצמאי לשילוח עד בית הלקוח באזור ירושלים והמרכז תוך יום עסקים אחד. לבחירת הלקוח ניתן לקבל את ההזמנה באמצעות הדואר על פי פרטי המשלוח, או להגיע לבית הדפוס לאיסוף ההזמנה באופן עצמאי באחת משתי נקודות האיסוף:

רח` קרן היסוד 36, ירושלים.
רח` דרך השלום 7, תל- אביב.

אנו עומדים לרשות לקוחותינו בכל עת ולגבי כל פניה ניתן ליצור עמנו קשר ולקבל מענה מידי.


להזמנות

חייג חינם: 1-800-245-245

דוא"ל: kh@3-d.co.il

www.3-d.co.il


לקטלוג המוצרים גרףאור ירושלים

מכון העתקות אור פורום דפוס וגרפיקה הזמנת חותמות כרטיסי ביקור
תנאי שימוש באתר הזמנות לחתונה הדפסת פלוטים והעתקות מאמרים וטיפים
יצירת קשר הזמנות לחתונה לדוגמה שמשונית מתנות לחגים ואירועים
מפה קטלוג מוצרים מתקני תצוגה הדפסה על קנבס
Типография ברכונים חותמות מודעות אבל


כל הזכויות שמורות לגרףאור ירושלים א.נ. העתקות בע”מ
 
  • בחר קטגוריה